Na špacírke
s Klokanom

Toto nie je len bežný denný tábor - 4 výlety za 5 dní ťa čakajú iba s nami na špacírke!

Zaži:
  • Laser Arenu,
  • aquapark v Trnave,
  • Tarzániu

Domáca strava

Výlety v cene

Skúsení animátori

O tábore

Dobrodružstvo kam až oko dohliadne. Presne v tomto duchu sa nesie náš nový denný tábor Na špacírke s Klokanom.

Vychutnaj si týždeň plný výletov po našom krásnom okolí, spoznávaj prírodu, zaži adrenalín, uzri 1000 ročné stavby našich predkov a schlaď sa pred horúcim letným dňom v skvelom aquaparku.

V pondelok sa spolu stretneme na našej „základni“ ZŠ Holubyho, odkiaľ budeme každý deň vyrážať za našimi dobrodružstvami a zábavou. Spoznáme sa vďaka naším zoznamovacím hrám a vyskúšame si obľúbené táborové hry, bez ktorých by sa správne leto nezaobišlo.

Na druhý deň vyrážame za návštevou Trenčína, kde si dozaista užijeme kopec srandy v Tarzánii a následne pôjdeme po stopách našich predkov a spoločne si prezrieme krásy Trenčianskeho Hradu.

Keď prídeš domov, nachystaj si plavky a uterák, pretože v stredu nás čaká výlet do Aquaparku v Trnave, ktorý počas horúcich letných dní padne viac ako vhod. Nasledujúci deň nás čaká túra na kopec Ahoj, kde si založíme táborák a spoločne si opečieme.

V piatok navštívime Laser arénu v Trenčíne, kde môžeš predviesť, že práve ty si najlepší v laser tagu. Pokiaľ ťa strieľanie nebaví, môžeš prekonať rekord arény v Escape room, ktorá čaká na teba a tvojich parťákov.

Tak neváhaj, počet miest je limitovaný!
Stretávať sa budeme od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00.

Lokalita

ZŠ HOLUBYHO, PIEŠŤANY

Stretávať sa budeme opäť na ZŠ Holubyho v Piešťanoch (4.ZŠ), pretože len tu nájdete skvelý areál plný stromov, pod ktoré sa schováme pred horúcim slnkom, mnoho trávnatých plôch na hry všetkého druhu, sú tu ihriská na futbal, basketbal a v prípade nepriaznivého počasia máme telocvičňu. Samozrejme máme k dispozícii učebňu, ktorú využívame na odloženie vecí, na hry a rôznu tvorbu.

V cene tábora

  • Obedy - polievka, hlavné jedlo a nápoj,
  • po celý deň pitný režim,
  • animačný program,
  • foto k stiahnutiu,

Poistenie

Odporúčame uzavrieť cestovné poistenie pre prípad storna tábora pred nástupom, alebo počas trvania tábora z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poistenie zahŕňa aj úrazové poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu na majetku. Príplatok 4€ / 5 dní (Európska cestovná poisťovňa).

Termíny a prihlášky

Termín Počet dní Lokalita Cena pre nových klientov Cena pre verných* Prihlás sa!
11.7. - 15.7.2022 5 dní ZŠ Holubyho 119€ 114€ Prihláška
*Platí pre každé dieťa, ktoré s nami v minulosti absolvovalo akýkoľvek tábor.