Denný tábor Happymák

Bláznivá jazda plná zážitkov, ktoré nezažiješ nikde inde!

Zaži:
 • Množstvo najobľúbenejších táborových hier,
 • tvorivé dielničky,
 • veľký bazén priamo v areáli

Domáca strava

Výlety v cene

Skúsení animátori

O tábore

Leto prichádza, čas vyraziť. Dobrodružstvá s kapitánom Happymákom môžu začať. Doprajte vašim najdrahším zažiť neopakovateľných 5 dní uprostred prírody.

Teraz sa ale prihováram tebe, budúcemu členovi posádky kapitána Happymáka. Tak, ako sa striedajú dni a noci, tak sa budú striedať výzvy a zážitky. Na začiatok pripravíme vlajku, pod ktorou sa budeme spolu plaviť, samozrejme nebude chýbať ani pokrik, aby aj ten najvzdialenejší námorník počul naše hlasy radosti a zábavy.

Verím, že ti nechýba športový duch, lebo len ten napne naše plachty a posunie nás vpred a presne preto nás čakajú obľúbené športové súťaže a táborové hry, ktoré jednoducho musíš zažiť!

Tvoj pobyt na súši volá po osviežení, tak rýchlo schlaďme horúce hlavy v skvelom bazéne a šušká sa, že aj ľadová drť je už na ceste.

Energie minieme veľa, lodná kuchyňa vždy pripravená, natrhajme si domáce bylinky z ktorých si urobíme skvelé chlebíky, nápoje a omáčky. Na svoje si prídu aj šikovné ručičky, nakoľko na dolnej palube sa skrýva naša dielňa, kde, no to už zistíš na mieste. Plány sú veľké, nedočkavosť ešte väčšia!

Teší sa na vás Kapitán Happymák!

Stretávať sa budeme od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00.

Lokalita

CHATA HALUZAČKA - NAŠE VLASTNÉ TÁBOROVÉ STREDISKO!

Nachádza sa v juhoslovenskej kotline 16km od mesta Levice a 58km od krajského mesta Nitra. Stredisko je veľmi dobre situované, nachádza sa mimo obce, vďaka čomu ponúka všetkým návštevníkom ničím nerušený odpočinok. Počas horúcich letných dní skvelo poslúži nový strediskový bazén s rozmermi 13x6,5m, poprípade môžete navštíviť 15 km vzdialené termálne kúpalisko Dudince.

Na svoje si prídu milovníci športu, ktorí uvítajú vonkajšie ihriská s bránkami a basketbalovými košmi, či vonkajšie trampolíny. Spoločenské priestory ponúkajú stolný tenis, stolný futbal, hernú časť s virtuálnou realitou a hernými konzolami, premietacie plátno a v neposlednom rade útulný Hygge kútik. Večer si môžete spríjemniť pobytom v saune, alebo si niečo chutné opečiete v priestoroch nového opekaniska.

Návštevníkov už teraz čakajú zrekonštruované izby s novým nábytkom a sociálnymi zariadeniami v hlavnej budove, zmodernizovaná jedáleň a spoločenské priestory. V stredisku sa ďalej nachádza 5 dvojposchodových chatiek, ktoré taktiež postupne prechádzajú výmenou zariadenia, aby v lete ponúkli komfort pre našich táborníkov.

V cene tábora

 • Desiata, obed, olovrant,
 • pitný režim,
 • zdravotník 24/7,
 • animačný program,
 • materiál určený na kreatívnu tvorbu,
 • foto k stiahnutiu,
 • opekačka,
 • ľadová drť pri bazéne pre každého.

Poistenie

Odporúčame uzavrieť cestovné poistenie pre prípad storna tábora pred nástupom, alebo počas trvania tábora z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poistenie zahŕňa aj úrazové poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu na majetku. Príplatok 4€ / 5 dní (Európska cestovná poisťovňa).

Termíny a prihlášky

Termín Počet dní Lokalita Cena Prihlás sa!
18.7. - 22.7.2022 5 dní Chata Haluzačka 99€ Prihláška
1.8. - 5.8.2022 5 dní Chata Haluzačka 99€ Prihláška